Jump to content

Sayfada kilitlenme

hasan

Recommended Posts

Trial sürümde bir deneme yapıyorum.  

Firebird veritabanı olan bir programdan belirli sorgular çalıştırıyorum. 

Bu sorguları yaparken bazen sistem kitleniyor.  ve sayfa soluk lenkte uzun bir müddet bekliyor. 

gridlerde loading yazıp duruyor sürekli. 

Bu sorun neyden kaynaklanabilir.   Trial olması buna etkenmidir. yoksa başka bir sorunmu var.

• Administrators

Bu sorguları yaparken bazen sistem kitleniyor.  ve sayfa soluk lenkte uzun bir müddet bekliyor. 

Bu sorun neyden kaynaklanabilir.   Trial olması buna etkenmidir. yoksa başka bir sorunmu var.

Merhaba,

uniGUI kurulumunu yapmış olduğunuz dosyanın adını tam olarak yazar mısınız?

• Administrators

uniGUI'nin bilinen bu tür bir problemi yok. Eğer yazdığınız sorgu bir şekilde kilitleniyorsa veya veritabanıdan cevap gelmiyorsa bu sorun yaşanabilir.

• 3 weeks later...

Aynı problemi bende yaşıyorum ama bendeki problem şöyle trial kullanıyordum hiç bir problem yoktu ama 3dk sınırı olduğu için projemi test etmede sorun yaşadım. 

mecburen internetten crack buldum bu seferde senin yaşadığın broblemi yaşadım.  yani crack ile full sürüm yapınca senin problemin aynısı bende de oluyor. 

triale çevirince de düzeliyor.  yani full sürümde broblem oluyor.

Bu yazımı site admini okuyacaktır inanın amacım crack kullanmak değil.  Sadece projemin sorunsuz çalıştığını anlamak için crack kullandım çünki  proje 3dk da test edilemiyor. 

Projem başarılı sonuç aldığında direk satın alacağım. 

hasan sen full sürüm mü kullanıyorsun, full sürümde oluyor bu problem trialde olmuyor test edip bana haber verirsen sevinirim. 

Merhaba, 

Çeşitli internet sitelerinden çok sürüm indirip deneyince bu kilitlenme sorunu oluşuyor. Mevcut indirdiğiniz internet sitelerindeki sürüm gerçek çalışan sürümler değil. Sadece bu siteden indireceğiniz sürümler gerçek çalışan sürümler. Bende başka sitede bir trial görmüştüm daha güncel sürüme sahipti. Denemek için kurdum. Kurunca kilitlenme sorunu oluştu.

Çözüm;

Kurduğunuz sürümü kaldırın kurulumun oluşturduğu tüm klasörleri silin. Projenizi temizleyin. Bu siteden tiral (veya lisanslı) sürümü indirip tekrar kurun kilitlenme sorunu çözülüyor.

Not;

Ben trial den sonra full sürümü aldım. Full sürümde de bu sorunu yaşamıyorum. Dediğim gibi diğer sitelerden indireceğiniz kurulum dosyaları bu sorunu yaşatıyor.

• Upvote 1

• Administrators

Aynı problemi bende yaşıyorum ama bendeki problem şöyle trial kullanıyordum hiç bir problem yoktu ama 3dk sınırı olduğu için projemi test etmede sorun yaşadım. 

mecburen internetten crack buldum bu seferde senin yaşadığın broblemi yaşadım.  yani crack ile full sürüm yapınca senin problemin aynısı bende de oluyor. 

triale çevirince de düzeliyor.  yani full sürümde broblem oluyor.

Bu yazımı site admini okuyacaktır inanın amacım crack kullanmak değil.  Sadece projemin sorunsuz çalıştığını anlamak için crack kullandım çünki  proje 3dk da test edilemiyor. 

Projem başarılı sonuç aldığında direk satın alacağım. 

hasan sen full sürüm mü kullanıyorsun, full sürümde oluyor bu problem trialde olmuyor test edip bana haber verirsen sevinirim. 

"Crack" tabir edilen bir sürüm kurduysanız bizden herhangi bir destek almanız mümkün değildir.

uniGUI sitesi hariç indirmiş olduğunuz yazılımların ne olduğu ve ne tür problemler içerdiği bizim ilgi alanımıza girmez.

Ben trial sürüm kullanıyorum ama sanırım sürümle alakalı bir durumdu son trial sürümü indirdim kurdum ve sorunum düzeldi. 

Bence senin sorunun crack kullanıyor olman,  full sürüm satın alın sorununuz düzelecektir. yada trial de deneyin.

Crack  kullanmak üreticiye bir hakarettir, sizde yazılım yapıyorsunuz yada yapmaya çalışıyorsnuz bence biraz saygı göstermelisiniz.

• Upvote 1