Jump to content

Link Paylaşma

pro_imaj

Recommended Posts

Merhaba;

Sosyal bir proje yapmak istiyorum, kişiler girdikleri verileri insanlarla paylaşsın istiyorum. Unigui'de Siteadi/Link şeklinde bir yapı olmadığı için böyle bir konuyu nasıl çözebilirim.

Örnek;

-Herhangi bir kullanıcı giriş olmayan bir site düşünelim.;

1-Kullanıcı 3-5 soru olan bir veri giriş ekranında verileri girdi.

2-Kaydettikten sonra veya herhangi bir veriyi gördüğünde linki paylaş gibi birşey ile insanların ilgili kayıtı görüntülemesini sağlamak.

Teşekkürler.

Merhabalar;

Abladığım kadarıyla uygulamanızda bir test olacak ve kullanıcı isterse skorunu paylaşabilecek.

Böyle bir durumda işlemi veritabanı kullanarak yapabilirsiniz.

Örneğin vt'de paylas isimli bir tablo oluşturursunuz bu tablo paylaşmak istediğiniz verileri seçer. Sonra bu tabloyu isterseniz uniGUI'de isterseniz websitenizde gösterebilirsiniz.

Not:  uniGUI uygulamanızı websitenize external link vererek gömebilirsiniz.

• 1 month later...

Selam;

Öncelikle sizinle alakalı bir konu olmayabilir ama yardım edebileceğinizi düşündüm.

Facebook sayfalarım için belirlediğim bir klasörden her gün belirlediğim bir saatte video veya resimi otomatik paylaştırmak istiyorum. Fakat delphi için böyle bir kod bulamıyorum. (Not: illegal bir yapı olsun istemiyorum. Yapmam gereken paylaşımları unutuyorum. bu nedenle böyle bir programa ihtiyaç duyuyorum, başkalarının başka dille yazmış olduklarına da güvenmiyorum)