Jump to content

Fastreport yazdirma

mehmet07

Recommended Posts

Linkini verdiğiniz kısımlarda dahil dökümanı yeniden okuyup kodlarda bir kac duzenleme yaptim. Müşterilerden gelecek dönüşe göre hareket edecegim.

Bu arada yanlış bilmiyorsam unigui de formlar otomatik olusturup hafizadan da otomatik atiliyordu. Bir forma cagrida bulunduğumda form oluşturuluyor kapatincada hafizadan atiliyor şeklinde biliyorum. Acaba yanlış mı biliyorum? (Formları oluştururken hic birisini "free form" yapmadim . "Application form" yaptim.)

Teşekkürler

Doğrusunun linkini zaten yukarida vermisim. Ilgili dokumanlara bakarsaniz global variable kullanmanin kesinlikle yapilmamasi gerektigini yazmisiz.

Hicbir kutuphane satan yazilim gelistirmeniz konusunda size destek vermez. Cogu firmaya gore biz gene daha fazla sorunlara destek olmaya calisiyoruz.

Delphi konusunda Embarcadero'dan dogrudan destek alabiliyor musunuz?

Kaynak konusunda eksigimiz baya var ama bu baslik altinda tartisilan konu hakkinda bir eksigimiz yok cunku dokumanlarda yazilim tasarimi ile ilgili takip edilmesi gereken prensipleri detayli olarak yazmisiz.

Dokumanlarda Application Design Consideration basligi var. Oraya bakarsaniz bulursunuz.

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Buraya da yazıyorum ki konuyu açan Mehmet pak tan da özür diliyorum.

Ben eşşeğim ya, aptal olan benim, kusura bakmayın tekrarı olmaz.

yumurta ve tavuk hikayesindeki horoz u hep unutuyorum.

Rahatsızlık verdiğim için herkesten özür dilerim.

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...