Jump to content

Unigui Web Projesi Mobil Tarayıcıya Göre Ayarlamak Hk. (HTML5)

pro_imaj

Recommended Posts

Merhaba,

Unigui web projelerini HTML5 gibi tüm platformalara göre ayarlama konusunda yardıma ihtiyacım var. Web tarafında çok stabil çalışan bir projeyi mobil tarafında kullanabilmek için nasıl bir yol izlemeliyim. Unigui mobil lisansım var fakat projeyi Web projesi olarak devam ettirmek istiyorum, şu anda çalışan projeyi mobil'e uygun hali getirmek hedefim.  Şu durumda projeyi mobil tarayıcıda açtığımda ekrana sığmayan kısımları kaydıramıyorum. 

Konuyla ilgili deneyim ve önerilerinizle projede düzenlemelere başlayacağım.

Teşekkürler.

her formu desktop ve mobile olarak ayrı ayrı tasarlamak en mantıklısı, linki hatırlamıyorum ama Farşad yeni versiyonlarda olacak !  responsive içinde çokda şey beklemeyin tarzı bir şey yazmıştı.

http://forums.unigui.com/index.php?/topic/11969-unigui-roadmap-2019/&do=findComment&comment=67904

Desktop ve mobil aynı uygulamada oluyordu yanılmıyorsam, hybrid.

On 7/21/2019 at 11:03 AM, Freeman35 said:

her formu desktop ve mobile olarak ayrı ayrı tasarlamak en mantıklısı, linki hatırlamıyorum ama Farşad yeni versiyonlarda olacak !  responsive içinde çokda şey beklemeyin tarzı bir şey yazmıştı.

http://forums.unigui.com/index.php?/topic/11969-unigui-roadmap-2019/&do=findComment&comment=67904

Desktop ve mobil aynı uygulamada oluyordu yanılmıyorsam, hybrid.

Responsive olmuyor şimdilik evet, fakat bizim buna bir çözüm bulmamız lazım, diğer türlü mobilden girmek isteyenler çoğunlukta, fakat bizim için ikinci bir iş yükü ve çok sağlıklı da olmuyor. Bunun bir yolu yöntemi olması lazım ama nedir? :rolleyes: