Jump to content

html ve css kullanımı

mustafa kartal

Recommended Posts

• Administrators

Bu konuyu sanırım kimse bilmiyor veya olmuyor bir bilen çıkacakmı acaba Farshad Mohajeri bu konuda bize bir bilgi verebilirmi

Merhaba,

HTML ve CSS ile yapılabilecek işler uniGUI'den bağımsız olarak adeta sonsuz bir denizdir.  Şimdi her özel HTML entegrasyonu isteği için örnek bir proje yapmamız pek gerçekci görünmüyor.

Üstelik konuyu arefe günü açmışsınız araya da bayram tatili girmiş.

• Like 1

Farshad Mohajeri öncelikle geri dönüş yaptıgınız için teşekkürler ben daha önce unigui ile bu konuları hiç çalışmadım formda css ve html kullanıldığını gördüm ve acaba bir html,css ve js hazır kodları unigui de kullanabilirmiyiz kullanılabiliniyorsa nasıl yapılıyor bunu ögrenmek istedim unigui de html cs js kullanıldığını gördüm ve unigui nesnelerinde bu kodları girebilecegimiz alanlar mevcut fakat hangi kodu nereye girebilecegimiz bir bilgim olmadığı için bu konuda yardım istedim unigui nesnelerinde (TUniEventStrings) alanlarını nasıl kullanabilecegimiz bir eğitim video veya döküman veya örnekler olsa bizde kendimizi o yönde geliştirebiliriz. ben daha önce hiç web ile ugraşmadım  bundandır ki bu konunlara yabancıyım fakat ögrenmeye çalışıyorum bana (ögrentin) demiyorum sadece orada event larda ne gibi çalışmalar yapılabilir onu ögrenmek istiyorum burada yardımcı olan hayri aslana da teşekkür ediyorum sizde teşşekür ediyorum her zaman bize yardımcı oldunuz umarım bu konularla ilgili daha fazla örnek ve eğitici içerik hazırlanır sonuçta delphi kullanan herkes html,css,js biliyor anlamına gelmiyor her kesin yetenekleri farklı yönlerde

iyi çalışmalar

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in

Sign In Now
  • Create New...