Jump to content

paradoxxm

Members
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About paradoxxm

 • Rank
  Newbie
 1. yardımların için çok teşekkür ederim Farshad. şu an iyi çalışıyor.
 2. I Agree 4) Pro Version - level support pack
 3. netframe work version : no menaged code enable 32 bit app : true disabled overlappede rycle : true regular time interval(min) : 0 bunları değiştirdim sadece.
 4. ilgin için teşekkürler. tamam onu farkettm zaten de nasıl yapcağız tek çalışması için. uygulamayı sonlandırdığımızda ya da pencereyi kapattığımızda ne gibi bir işlem yapmamız lazım. yoksa server ile ilgili bir ayarmı?
 5. slm. baktım hayır yok. sanırım sorunu kendimce buldum ama nasıl çözümleyebileceğimi bilemiyorum netden de yeterli bilgi alamadım. şöyleki ; local host da da aynı sorun olmaya başladı çünkü. uygulama yanıt vermediğinde w3wp yi görev yönetisinden sonlandırdığımda (ki bazen 2-3 tane bu uygulama oluyor) sorunsuz çalışıyor. aynı şekilde server dada sonlandırdığımda yeniden başlatmaya gerek kalmadan uygulama düzgün çalışıyor. nasıl bir yol izlemeliyim?
 6. evet. süre belli olmuyor. bir kaç defa uygulama çalıştıktan sonra yada hiç çalışmadan da olabiliyor. bu süre 1-2 saat de olabiliyor 1 günde olabiliyor. istersen server bilgilerini verebilirim. bakabilir misn?
 7. hello. isapi dll using the VPS host. but iis stops responding after a while. hosting is trying to re-start my application. Is the problem with the IIS application pool settings? could not figure out. iis report : A process serving application pool 'adasis' failed to respond to a ping. The process id was '804'.
 8. merhaba.isapi dll için vps host kullanıyorum.fakat iis bir süre sonra yanıt vermeyi durduruyor. serveri yeniden başlattığımda uygulama çalışıyor. iis uygulama havuz ayarlarından mı sorun? çözemedim.
 9. paradoxxm

  Save image

  Ronak thank you. now it works just fine.!!
 10. paradoxxm

  Save image

  very good. thank you. but on the main module used for the scroll event adotable work. Can you help? (I use sql server database)
 11. slm. sql server la yaptığım veri tabanını hostta çalıştıramadım bana örnek bi makale varsa ...?? özellikle local de klasöre attım veri tabanını ama hostta nasıl yapıcağım?

 12. Elimden geldiğince yardımcı olurm.

 13. slmlar. bir kaç sorum olacak müsait olursan msh atarmısın?

 14. anladım. sonucu bildiririm. teşekkürler.
 15. butur.net.tr den aldım ama sanırım isapi desteği yok. sorunum isapi mi tam bilemiyorum?
×
×
 • Create New...